| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se mai aprinde laptopul! Imi arata cum se incarca windowsul insa chiar inainte sa se deschida se reastarteaza. ce ii pot face?

7 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Reinstaleaza windows ul.
Ai putea avea virusi.
Sau poate s a sters un fisier ceva.
Am patit ceva asemanator tongue

| Betty18 a răspuns:

Virusi asa am patit si eu... a trebuit sa imi reinstalez windosulsad

succes

| Brotacelu a răspuns:

Instaleaza windows-u din nouwinking
distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine s-a intamplat asta! Se oprise curentul si s-a stins laptopul! Nu l-ai stins cum trebuie... Ai apasat pe butonul pe care se aprinde laptopul... NU reinstala windowsul, cheama un expert, ti-o spun din proprie experienta! El are ceva cu care te poate ajuta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sowalconstruct am incercat da tot nu merge straight face sad

| sowalconstruct a răspuns:

Probabil s-a schimbat bootarea, intra in bios si vezi ce ai ptima optiune la bootare si vezi sa fie cd-rom-ul si nu hard-ul. daca nu e asta revino

| criss53 a răspuns:

Reinstalare de windows!