| cryssa a întrebat:

Nu o mai suport pe mamastraight face...deloc
totul a inceput cand a aflat ca fumez(ma rog, ne certam rau de tot si inainte) dar acum e teribila
nu o mai suport pe femeia asta!
e atat de imbecila incat crede ca ma droghezrolling eyes
nu ma mai lasa sa ies afr, draci laci
si ii tot favorizeaza pe fratii mei mai mici(9 si 6) eu am 13big grin
e incredibila, ma cert cu ea in fiecare zi
cateodata imi vine sa o omor!
va rog, ajutati-ma, ce as putea sa fac in situatia asta?!

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Imi pare sincer rau insa unii parinti cred ca daca te tin legata in casa o sa te cumintesti.Ei bine nu! Din contra noi copii facem in ambitia lorlaughingIn legatura cu fumatu ...cred ca este o reactie cat de poate de normala din partea unui parinte pentru ca esti si la o varsta frageda...Ei bine nu ai facut nicio crimawinking. Sunt de parere ca daca vrei ca situatia asta sa se rezolve poti accepta sa joci un timp asa cum,, iti canta ea'' sa faci ce zice ea. Poate in felul asta crezand ca te-ai cumintit va inceta cu aceste reguli pe care ti le impune.Succes

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fumezi la 13 ani?
si ai vrea sa te lase mai lase afara?
normal ca, crede ca te droghezi, daca ai incepui cu fumatul de la 13 ani!

| Genuitoarea a răspuns:

Pleaca de acasa. big grin

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai...iubirea mea...dao draqoh go on
nu trebuie sa te superi pentru astawinking. viata e frumoiasa.si app, daca tot vrei sa faci ceva omoara-l pe alex ca dupa se omoara si ea.si apoi pe cami o trimitem in franta ca c**va si il omoram si pe tacu si vindem apartamentu tau si ii omoram si pe ai mei.si traim la mine acasa.:*