| iulyana a întrebat:

Nu pot instala messengerul...imi da o eroare : " Yahoo messenger in unable to download files needed for instalation. Please check firewall settings and retry instalation." Treaba e ca am dezactivat firewall'ul si imi da aceeasi eroare sad . Ma ajutati va rog?

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Daca ai antivirus separat degeaba dezactivezi firewall de la windows, firewall de la windows il gasesti in control panel, firewall de la antivirus il gasesti in bara acolo jos big grin
totusi incearca sa muti chestia aia mica pe care ai downloadat-o sa instalezi messengerul pe desktop.

| Dannyjj a răspuns:

Salut, descarca ultima versiune de yahoo messenger de aici http://messenger.yahoo.com/
Acea versiune va merge asigurat(nu incerca sa instalezi alte versiuni mai vechi pentru ca nu se vor descarca fisierele necesare, adica iti da acea eroare la instalare).

| Bogy_Bogdan_1998 a răspuns:

Si eu tot aceasta probblema am si nu stiu cum sa o rezolv pls ajuta-ma si p mine daca ai gasit raspunsul id: bogyconectrbogdan@yahoo.com

| agnytutza a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa mai faccrying Va rog sa ma ajutati