| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa aud comentatorii la PES 2010 full...stiti cumva cum se poate rezolva problema? [mentionez faptul ca volumul este la maxim]

7 răspunsuri:
| GigiFranzela a răspuns:

Incearca sa pui volumul pentru comentariu mai mare ca celelalte, in setarile jocului.

| maryanshmen a răspuns:

Fratilor am avut aceiasi problema cu pesul.Este din cauza la sistemul de boxe.Eu am bagat casti si acum ama sonor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai volumul de la comantariu la maxim...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu aceiasi problema cristi si nu gasesc niciun raspuns la aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu. din nou am patit o, am ultimul patch, m-am jucat intr-o seara la practice(unde nu este comentariu), si apoi cand am intrat la mastermnu se mai auzeasado fi dl patchuri thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am jocul deabi instalat fara patchuri fara nick si nu mi se aud comentatori, dar inainte se auzeau cand aveam doar pes 2010 in pc apoi am instalat si pes 2009 si au disparut comentatori la amandoua apoi am dezinstalat pes 2009 si am reinstalat 2010 si tot nu vor sa apara comentatori crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu care e problema cine vrea sa eu rezolv add in lista de mess gabitza_Smecheras