| AndreeaB_2249 a întrebat:

Nu pot sa deschid My Computer. Cand dau dublu clik pe el imi apare Computer Management. Nici folder`ele de pe desktop nu mi se deschid. Am instalat de curand TuneUp, crede`ti ca are vreo legatura?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ai anitivirus pe el? Posibil să fie de acolo!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| bebesan a răspuns:

Se poate sa aiba si o legatura, ceea ce trebuie sa faci este sa reinstalezi windowsul

| AndreeaB_2249 explică:

Off! Chiar trebuie sa reinstalez windows`ul? Nu se poate face ceva? Am dezistalat si programul ala, am crezut ca o sa mearga, dar degeaba. Crezi ca pot sa descarc un windows de pe internet? Ca cd`ul meu cu windows l`am pierdut.

| AndreeaB_2249 explică:

Da, am antivirus.