| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa rezolv eroareaasta "unspecified imi apare cand deschid my computer si aleg o partitie sau un folder imi apare ast a "unspecified si un nr" la toate foldarele pe care le deschid apare...cum pot rezolva

1 răspuns:
| adyrs8 a răspuns:

Desfa calculatorul bucatele aspira-l curata-l f bine scoate tot, procesor, rami, placa video, hard, tot tot. apoi incearca iar. si daca nici asa nu merge atunci trebuie schimbat windows. iar daca ai sigil de garantie si nu vrei sa il rupi..schimba direct windows