| ChowderxD a întrebat:

Mi-am instalat windows7 Home Basic, si de cateva zile cand deschid un folder sau my computer, my documents diferite chestii google chrome nu se deschide. arata ca este in bara deschis dar nu apare, chiar daca dau maximize nu se deschide. Ma puteti ajuta? o fii de la windows?

1 răspuns:
| TuttyFk a răspuns:

Da este de la Windows. Windows 7 Home Basic nu prea este bun e recomandat pentru cei cu PC foarte slabe. Iti recomand sa bagi Windows 7 Ultimate se misca mult mai bine si e mai stabil ( poate fi folosit in in versiunea Basic )