| EmotionalKoma a întrebat:

Nu pot sa fac id.Totul e pus in ordine si cand dau Create account ma redirectioneaza la yahoo.com. De ce? funda happy

Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Ceva nu este corect! Trebuie sa raspunzi la toate intrebarile!

3 răspunsuri:
| DhEnNu a răspuns:

Pentru că nu este corect numele, parola sau chestiile care le-ai pus. Trebuie să încerci în multe feluri!
Baftăă!

| EmotionalKoma explică (pentru DhEnNu):

Am spus, toate sunt puse in ordine.

| DhEnNu a răspuns (pentru EmotionalKoma):

Ceva nu este corect! Trebuie sa raspunzi la toate intrebarile!

| BlueScreen a răspuns:

Daca vrei iti fac eu un id, lasa-mi un mesaj privat daca vrei.