| tweety_8071 a întrebat:

Nu pot sa-l uit.il iubesc de 1 an. dar el nu este cu minecrying(

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa uiti de acel baiat si sa incerci sa-ti faci un nou prieten care intr-adevar te poate face fericita si care sa te merite, asa cum esti tu.Bafta multa.

| marsy a răspuns:

Trist. dar nu ai de ales decit sa mergi mai departe. Incearka sa-l uiti! Ai nevoi de un nou prieten! Sh atentia, compania prietenelor. sh o buna, placuta okupatie. sa ai cu ce sa-ti omori timpul. fara sa te gindesti la el. pooop

| Corinne a răspuns:

Il poti uita doar cu o alta persoana..sigur va functiona happy
Bafta!winking

| sHock a răspuns:

Pfff
Te inteleg, si eu am patit la fel acum 2 anisad.
Dar stai linistita ca vor fii si altii in viata ta...si il vei uita...mai greu dar vei reusi asta!
Incearca sa iti faci un prieten ...cui pe cui se scoate!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va reveni? asta este important, daca va reveni o sa fie bine, crezi ca lui i-a fost usor?