| sweetgirl_3609 a întrebat:

M-am indragostit cu un an jumatate i urma si nicicum nu pot sa-l uit.Il iubesc enorm... Ce sa fac sa il uit? Pate e stupida intrebarea dar totusi credeti-ma ca imi este ft greu.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate daca ti-ai face un alt prieten si te-ai indragosti de un alt baiat, il vei uita pe acesta, care se pare ca ti-a sucit mintile din moment ce dupa atata timp nu l-ai uitat inca... dragostea asta.
Incearca si tu sa cauti pe altcineva sau incearca sa il uiti ca daca nu incerci si nu ai vointa nu il vei putea uita niciodata, daca tot traiesti cu gandul la el; iesi, distreaza-te, cunoaste cat mai multi baieti, vei vedea ca nu doar el exista pe lumea asta, sunt baieti singuri care merita iubirea unei fete si trebuie doar sa stii unde sa cauti, iubirea nu se stie cand vine si cand pleaca.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu e bine nici sa il uiti de tot ca la un moment dat iti vei aduce aminte de el si vei fi si mai disperata dupa el. trebuie sa te gandesti la el odata pe zi cateva min si apoi sa spui stop! gaseste-ti activitati care sa iti tina mintea ocupata! succes! :*

| foxi a răspuns:

E un moft sau o fita?

| Monica a răspuns:

Nu e deloc stupida intrebarea.
Multi trec prin asa ceva, la un moment dat. Dar, intrebarea e. Tu vrei sa il uiti? Esti sigura de lucrul asta?
Daca vrei cu adevarat sa faci asta, ignora-l.fi indiferenta.Cautati un alt baiat, dar nu mai pune suflet atat de repede intr-o relatie.Gandeste-te ca viata merge inainte, chiar si 'fara el'.
Ti se pare normal ca tu sa fi indragostita de el, sa suferi in timp ce dansul se distreaza? Nu e normal!

| lory_7532 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta straight faceinteleg ce simtiwinking, dar eu am incercat sa tin la altcineva. mi-am zis ca daca nu ma place nu pot sa il fortez...asa ca am inceput sa ma uit la alt baiat si uite asa am avut o relatie ft frumoasawinkingsi am uitat de acel tipwinking [[incearca si tu:*:* MULT NOROC. TE-AM PUPAT :*:*:* ]]