| nmbhvfbgdhbv a întrebat:

Nu pot spune ca este vorba de iubire. M-am indragostit de un baiat din acelasi liceu.la balul bobocilor se uita cam insistent la mine.si la scoaalaa l fel. cee se intamplaa? straight face
chiar as vrea sa vorbesc cu el. dar nu vreau s stie ca il placstraight face

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el si in calitate de amica.nu trebuie sa ii spui neaparat ca il placi.
o sa isi dea seama el la un moment dat daca il placi si poate va face el pasul ca tu si el sa fiti impreuna, dar daca nu, nu e neaparat nevoie sa ii spui ca il placi.
nu uita! daca pe lumea asta exista lucru la care femeile se pricep alea sunt hainele, machiajul si ascunsul sentimentelor.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la el si intreaba-l daca ii placi

| Gabitza a răspuns:

Sincer, ai curajul si du. te la el! Spune. i ca vreti sa fiti amici! Sau intra in vorba cu el! Doar ca, e din liceu... si nu e prea ok din punctul meu de vedere! Pentru ca, daca vei avea o relatie cu el, trebuie sa te gandesti ca orice inceput are si un sfarsit! Si nu va fi ok pentru nici unul dintre voi sa va vedeti zilnic, sa va salutati si mai ales sa stii ca nu mai sunteti impreuna! In plus, poate o colega ii face avansuri, si te vei simti ingrozitor! So. think about it!winking
Dar, merita sa incerci! Nu pierzi nimic! Poate si el s. a indragostit de tine si poate ve. ti reusi sa aveti parte de ceva frumos si sa va tina! happy
succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa v cu el sa va intelegeti si cine stie se poate intampla miracole