| SMaricel a întrebat:

Nu prea am noroc in dragoste deloc, de fel sunt emotiv, ajut pe oricine fara sa vreau ceva schimb si romantic cu fetele.
Intrebare: De ce prefera cam majoritatea fetelor baieti rai? care vor de la ele numa' un singurul lucru sa...
intrebare adresata numai fetelor!
PS: o parere despre mine, poza de la profil.
Craciun fericit *

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Copile fara experienta in viata asa le poti cataloga pe fetele rele. Trebe sa accepti realitatea dura cum e ea pana iti va fi bine si tie.

| SMaricel explică (pentru mgtow):

N-am inteles exact ce ai vrut sa spui...

| SMaricel explică (pentru mgtow):

Aha,bine ai dreptatea ta! numa' bine!

| mgtow a răspuns (pentru SMaricel):

Neavand experienta in viata inseamna ca nu stiu ce e bunul respect, modalele si manierele necesare de aia trec la tipi de seama lor fara minte in cap cu gandu la prostii. Mai incolo ai sa dai de una care a chefuit si s-a simtit bine poate si la pat cel mai sigur da dar va fi mai linistita si pregatita de ceva serios.

| SMaricel explică (pentru mgtow):

Da,asta asa-i. gandesti bine!
se gaseste fete dar uneori cam nimeni nu are ce isi doreste!
Sanatate, numa' bine!

| mgtow a răspuns (pentru SMaricel):

Si eu am incercat sa ma adaptez dar ca tine n-am avut parte de ceva de calitate pentru ca calitatea e in suflet. Si chiar daca eu am fost cu cateva femei in viata mea mi-e cam sila de ceva serios acum pentru ca stiu ca ele se culca cu mai multi tipi 50 sau doamne fereste. Alea cuminti ca noi stau ascunse pe undeva dar baza greu e sa mai ai in vreuna, mai stii poate murim singuri. Noroc.

| SMaricel explică (pentru mgtow):

Eh,nu vreau sa ajung la asta! o sa gasesc/gasesti/gasim fata potrivita, undeva acolo este! Noroc happy

| KMaddieK a răspuns:

E normal o fata buna ia un baiat rau si un baiat bun o curva, majoritatea fetelor prefera, din punctul meu de vedere, baietii rai pentru a fi in centrul atentiei, pentru bani sau alte motive. nu te grabi poate ai ceva mai bun pus de-o parte, de ce vrei neaparat o prietena sa fii la "moda"? asa e si cu fetele sa fie "la moda" ia un golan care bea, fumeaza, dar are bani si masini si se crede "mai smecher", ele profita, bucura-te ca n-ai dat peste asemenea profitoare. P.S esti okwinking

| SMaricel explică (pentru KMaddieK):

Hei,multumesc!
dapii,totusi eu nu ma uit la o fata pentru banii sau doar pentru a ajunge in patu' meu, ma uit si la sufletul ei si tot ce apartine de ea, dar uneori vad ca e degeaba, unele fete nu mai apreciaza lucrul asta. eh tongue
Craciun Fericit :*

| Sadic a răspuns:

Hmmm.să ştii că eu nu-mi doresc un băiat "rău", prefer genul romantic/sensibil, plus că urăsc persoanele care consumă alcool. Deci, nu toate fetele sunt la fel. Nu sunt populară şi nici nu-mi doresc asta. So, poate că jumătatea ta este o pesroană timidă pe care n-ai observat-o încă.
Arăţi cam filosofic în poză (dacă eşti tu)...pe gustul meu.

| SMaricel explică (pentru Sadic):

Nu consum alcool,nici nu beau,injuraturi mai dau laughing
pai, am specificat unele fete se uita dupa baieti "rai"
dapii, asta asa-i. probabil "jumatatea" mea e o persoana timida, cam cu aceleasi comportament ca al meu
Multumesc pentru raspuns, scuze nu pot sa pun diacriticile happy
PS: hmm..eu sunt cel din poza, mai sa stii sunt putin filosofic.Gandesc orice "problema" inainte de a rezolva :*

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pai mai sunt unele fete care prefera baietii buni, de treaba, nu niste bagabonti vaide zilele lor oh go on. dar mare majoritate din fete, sunt niste curve big grin care cred ca viata e asa roz... si se cred smchere...winking depinde peste ce fel de fete dai..bafta

| xDariuss a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

De ce ai o parere asa proasta despre 'marea majoritate a fetelor'. De ce sunt toate curve? Ce argumente ai?
Apropo, nu-s fata.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru xDariuss):

Eu sunt fata, si ma uit in jur... asa in general la fete happy si se vad dupa ele cum suntwinking p.s nu am spus ca toatewinking

| SMaricel explică (pentru Mada_Mays_1994):

Da,am spus si eu! nu toate sunt curve, da' asta e ca pe unele nu le inteleg chiar le place sa sufere dupa happy. eh, sper sa dau de cineva sa fie la locul ei happy. bafta!

| AlexIsAnAI a răspuns:

1. Știu că nu sunt fată, dar cred că aș putea ajuta.
2. Fetele preferă băieții răi, care nu învață bine, care fură, se bat etc. E, asta-i problema! Majoritatea fetelor vor băieți care să le fie sclavi ( repet, nu toate ), care să le poată da tot, să le poată apăra, să le poată face să râdă prin baterea de joc a celorlalți. Totuși, nu-ți face griji, pentru că pentru fiecare fată căreia îi place de un bătăuș există și o fată căreia îi place un băiat sensibil, ce cântă la chitară! Deci, nu-ți face griji!
3. Nu am o părere despre poza de profil.
4. Sărbători fericite!

| xDariuss a răspuns:

Salut!
Pai fetele, de obicei, prefera baietii rai pentru ca:
- au o atitudine 'dominatoare, fata de cei 'cuminti', iar ele au nevoie de siguranta.
-ei, spre deosebire de cei cuminti, sunt mai vulgari, si nu te gandi ca fetele nu vor sex.
-Si DA, si fetele vor sex. La fel de mult ca barbatii, ca tot oameni sunt si ele, iar sexul este necesar. Iti dai seama ca se gandesc ca un baiat timid n-ar avea niciodata curaj sa-i puna mana pe tate/cur, dar s-o mai si 'penetreze'.
Acum intelegi de ce-i prefera pe cei rai?

Sfat: Incearca sa scapi de timiditatea asta si ai sa vezi ca lucrurile se vor schimba.
Atitudinea este totul. Schimba-ti atitudinea si-ti vei schimba viata!
Succes!

| SMaricel explică (pentru xDariuss):

Pai,asta incerc sa fac! si nu's asa timid dom'le happy ma refer ca's la locul meu, nu umblu din creanga in creanga laughing
Multumesc pentru sfaturi! Numai bine!

| blufen a răspuns:

Parere de la un baiat:multe fete vor sa fie in siguranta alaturi de un baiat.

| SMaricel explică (pentru blufen):

Asta o stim cu toti! siguranta si iubire dar mereu exista un "dar"

| AnutzzaBăă a răspuns:

Incearca sa fii cat mai deschis..Sa razi cu ele, sa faci tot felul de glume...etc.:*