| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si mi se ingrasa parul foarte repede. Ma spal o data la 2 zile. Ce remedii stiti pentru aceasta problema? :3

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti incerca mai multe tipuri de sampon, dar daca tipul de par este gras, nu prea ai ce sa ii faci, ci doar sa il speli o data la 2-3 zile, cand e necesar.

| mona a răspuns:

Incearca samponul de urzica si sulf

| suMRed34 a răspuns:

Incearca sa reduci spalarile.Sa te speli o data la 3-4 zile si un sampon pe baza de plante (de preferat de la plafar, daca nu Garnier ala nou cu 5 plante e bun; si eu ca fata am aceeasi problema cu parul) si evita sa folosesti gel pentru par (cum mai toti baietii folosesc). Sper ca te-am ajutat