| blabla_1763 a întrebat:

Nu stiti cumva jocul Fashionista? Este intr-un oras si trebuie s aimbraci o fata si sa apara pe revista iar cu banii stransi de pe reviste trebhie s acumperi alte haine si primesti mesaj cu ce se poarta in anotimpul respectiv.Deci,l-am downloadat si dupa ce mi-a expirat ora nu mai puteam juca. Daca il cumpar pot juca mereu? Dar nu pot sa il descarc de pe un site fara bani pe timp nelimitat? Orice ajutor primeste vot si ofer si fundita.

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Eu acum am cautat pe site:Fashionista download si inca se mai descarca.Cred ca nu este ala limitat deoarece de juma de ora se descarca si e abia la 41%. Incearca ca poate e pe timp nelimitat. Funda?