| pamparam20 a întrebat:

Nu stiti niste piese clasice asa mai lente. cum ar fi sonata lunii de bathoven sau ballade pour adeline de claiderman. da sa fie cantate cu pianu si vorba aia ``sa te unga la inimahee hee`` dau funda. sa ziceti mai multe cat mai multe :dDbig grin mersi

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Am eu melodii clasice line, superbe, de Yanni si Richard Claiderman. Trimite-mi mesaj privat cu id-ul tau, daca vrei, sa ti le trimit. happy Sunt super!

2 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Mie imi place The Myth - Endless Love love struck

| Would a răspuns:

Nocturnele lui Chopin. big grin