| alexandrutoxic a întrebat:

Nu știți pe cineva ce ar cumpăra o vioară?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune anunțul plus poze pe olx

| alexandrutoxic explică (pentru sierra1):

În perioada asta cam greu laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O vioară se vinde pe încercate. nu cu poză. Am fiu violonist.

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

"O vioară se vinde... nu cu poză"

n-aș-prea-crede!

la fel ca o mașină, se vinde tot pe incercate. Doar că poza iți crește ENORM șansele de a vinde.

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

Am activat ca agent în comerțul de viori celebre, așa că poți să mă crezi. Dar nu-i obligator.
Am și acum una de vânzare, vioara Viorica, la 15000 Euro. Vrei să îți trimit o poză?

| sierra1 a răspuns (pentru sadrian46):

~Am activat ca agent în comerțul... ~

să ințeleg că poza produsului nu e utilă in anunțul de vânzare? Nu prea cred! O fi fost valabil pe vremea lu' Stradivarius

| sadrian46 a răspuns (pentru sierra1):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune anunț sau dă-i-o cuiva care se ocupă cu așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.