| aiurea231223 a întrebat:

Nu stiu ce m-a apucat de la un timp, dar mi-e dor de vremurile de cand eram mica, asa ca m-am apucat sa caut desene de atunci. Va mai amintiti voi de desenul ala pe care il dadea pe tv2 cu o fata care era o vrajitoare parca, ce avea un frate mai mic cu, care locuia si mergeau la scoala da mai aveau parte de peripetii. Nu imi amintesc prea bine e in ceata desenul ala dar as vrea sa il caut. Daca nu il mai stiti da altele va mai amintiti? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Www.desene-animate.racuplans.ro sunt muuulte desene aici si vechi si noi. :D

| Aiurita a răspuns:

Oare te referi la Card Captor Sakura? :S
In rest la ce ma mai uitam eu era Diabolik, X-man, Witch, Totally Spies, Viata cu Louie, Printesa Sissi, Familia Flinston, Scooby Doo, etc.
Acum nu mi le mai amintesc pe toate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa! era unul pe fox kidshee hee cu george button sau ceva de genu, era unul superb cu un mini dinozaur sau ecva de genusad imi placea mult stiu dar nu tin minte numele u ti-l amintesti? era si un om de zapada acre juca sah parca pe acolothinking si era o padure si...sau era printesa sisihee hee; mai multehappy si mie imi e dor de copilarie :X :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://usaghi-tsukino.mybrute.com

| exty a răspuns:

Nu imi amintesc de desenul acesta...in schimb, cand eram mica ma uitam la Sailor Moon si la Dragon Ball Z.