| juliett66 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac... acum incep calsa a opt-a, si, desi nu imi e frica de tezele nationale, ma sperie examenul de intrare la liceu... ce pot face?

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Esre ceva normal si eu trec cls a 8a si mie mi-e frica si de tezele nationale si de examenul de intrare la liceu, caci vreau sa intru la un profil greu la cel mai bun liceu din orasul meu, deci nu prea se poate face nimic toata lumea are temeri, eu o sa fac meditatii anul asta ( e prima data cand fac) ca sa fiu pregatita happy
SUCCES IN NOUL AN SCOLAR! happy

| smile a răspuns:

Uite eu sunt acum in clasa a 9 a.si eu am trecut prin asta. daca vei invata pe parcursul anului nu vei avea de ce sa ti faci probleme cu toti am trecut prin asta. iti urez succes. fundita?happy

Răspuns utilizator avertizat
| BlairWaldorf a răspuns:

Da si eu trec in a 8a si mie cam frica... da nu am ce face. O sa incerc ca anul asta sa dau tot ce e mai bun din mine sa invat. iar cand o sa vina vremea examenului o sa incerc sa nu ma stresez sa fiu calmabig grinIncearca si tu asa

| blackyblack a răspuns:

Si eu trec a8a.si recunosc ca, mi-e cam frica de testele nationale. Cu toate astea incerc sa gandesc pozitiv.Rezultatul final va fi in functie de cat de mult invatam.