| andreea_4577 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai credsad, fostul meu prieten numai vrea sa ne impacam, el a pus punct relatiei pentru ca a spus ca nu suntem potriviti...
A mai vorbit cu el si un prieten de al lui, l-a intrebat daca vrea sa mai fie cu mine dar a spus ca numai vreasad.
Noi ne vedem in fiecare zi...stam pe aceeasi strada, si cand ne intalnim ne mai vorbim uneori.De exemplu a iesit afara weekendu trecut sa se bata cu zapada cu prieteni de ai lui, si eram si eu si tot incerca sa ma bage in zapada, imi dadea cu bulgari si la un moment dat am spus ca imi este frig si a spus ca ma incalzeste elstraight face. Dupa ce ne-am jucat am mers la el la bloc, am mai stat putin si cand sa plec mi-a dat un bulgar in spate si eu am fugit dupa el in bloc si acolo parca ar fi vrut sa ma ia in brate dar nu o facea...si cand sa ies din bloc mi-a pus mana pe fundstraight face.
De ce credeti ca se comporta asa, avand in vedere ca i-a spus prietenului lui ca numai vrea sa se impace cu minesad?
Ce sa credsad
Ar fi bine sa vorbesc eu cu el de impacare? as face bine?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa lasi lucrurile asa cum sunt pentru a nu avea si mai mult de suferit de pe urma lui.Trebuie sa retii ca daca ar fi tinut la tine cu adevarat s-ar fi intors si mai ales nu ar fi ales sa se desparta de tine.
Din comportamentul lui fata de tine se vede ca nu prea ii pasa si ca nu pare prea afectat de despartirea voastra,si de aici trebuie sa iti dai seama ca nu se merita nimic. Daca spui ca ti-a dat si cu palma peste fund, este chiar neserios, sa stii...nici macar numai erati impreuna si el iti da cu palma peste fund? tu stai si suferi pentru el si lui nu ii pasastraight face.
Se poarta asa cu tine pentru ca are chef de mistouri,de glume proaste dar pacat ca nu gandeste inainte sa faca astfel de lucruri deoarece pe tine te raneste si iti da sperante facand aceste lucruri.
Asa ca parerea mea ar fi sa il lasi in pace, nu se merita sa stai sa suferi dupa elhappy.
Incearca sa mergi mai departe, zambeste si sterge acest capitol din viata ta si facandu-i loc unui alt capitol care va fi mai bun de o mie de ori decat acesta.
Bafta si ai grija de tinehappy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da asa ar fi cel mai bine sa vorbesti cu el si vezi la ce concluzie ajungeti.