| alexa19 a întrebat:

Mai devreme am iesit in parculetul de langa bloc cu catelul, cum stateam eu acolo tocmai venea si fostul meu prieten de la scoala si cand m-a vazut ca sunt acolo a venit la mine si m-a intrebat ce fac…chiar m-am mirat pentru ca el inainte cand ma vadea ca sunt acolo nici nu venea dar acum a venit.
Am plecat amandoi spre casa,(noi stam pe aceeasi strada), si a inceput sa imi dea cu zapada in fata, sa imi bage zapada in spate, vroia sa ma bage in zapada dar nu a putut pentru ca era si catelul cu mine.Eu nu aveam manusi si imi inghetasera mainile si i-am cerut manusile si mi le-a dat. Mi-a spus ca maine o sa ma bage in zapada si eu i-am zis ca eu o sa il bag pe el in zapada si atunci mi-a spus "ok, abia astept". Dupa aceea el a dat sa intre in bloc dar sa oprit putin si s-a uitat la mine si apoi a intrat.
Mentionez ca avem o luna si 2 saptamani de cand suntem despartiti, si el a pus punct relatiei pentru ca spunea ca nu suntem potriviti.
De ce credeti ca so comporta asa cu mine?
O prietena l-a intrebat daca vrea sa se mai impace cu mine si el a spus ca nu stie si ca se mai gandeste…
Ce sa cred?sad

2 răspunsuri:
| Kavinski a răspuns:

Sunt baiat si sincer nu stiu de ce ar face asa cevalaughing... asta cu nepotrivirea o consider o scuza proasta. Eu nu as sta pe ganduri si m-as reimpaca cu tine din cate mi-ai descris. Singura scuza buna care o gasesc ar fi ca inainte sa fiti impreuna erati foarte buni prieteni astfel el te-a bagat in "friendzone", ceea ce e foarte naspasad

| alexa19 explică:

Vedea*