| sweetalinutza a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred! Il cunosc din vedere de vreun an, stiam cu cine umbla, nimic deosebit, nu ma interesa nimic de el.Pana cand intr-o zi am intrat pe el pe mess sa-i spun ca imi place cum il prinde culoarea turcoaz ( asa fusese imbracat la scoala) neasteptata am fost cand am vazut ca era destul de sociabil, eu crezand ca e un baiat arogant mai ales pentru ca este cunoscut. Mai vbeam noi pe mess, nu foarte mult, incepuse sa`mi dea buna la scoala, se uita pe geam dupa mine cand eram in curtea scolii.eu faceam antrenamente la handbal si aveam mereu la status cand eram acolo. intr-o seara a venit special sa ma vada, dar noi eram la vestiar sa bem apa si a crezut ca am terminat. mi-a dat mesaj, eu nestiind numarul, banuiam cine e, am vbit toata seara prin mesaje.ne intelegeam superbine.Cand sora lui a facut 20 de ani m`a chemat la ziua ei, la el la vila.Am stat pe un sezlong amandoi la intuneric departe de restul, ne uitam la stele, vbeam.nu a incercat nimic si nici eu.
o fata ma pusese sa-i fac poze pacolo, si el m`a luat de mana sa scapam de ea, si ne-am dus la subsol unde era bezna si ma tinea in brate, pana a intrat si aia si ne-a intrerupt. apoi ne-am dus, mi-a aratat interiorul casei, am mers in camera lui sa`mi arate poze, stateam la el in bratze, la fel, nimic mai mult.
mai era odata tot la el acasa cu prietenii, jucau poker, erau si parintii acasaa, m`a chemat si pe mine, m`am dus, f grijuliu era sa am unde sa stau, la fel si mama lui, le zicea la prieteni ca i`a venit norocul, adica eu.
A mai fost odata, la maj unei fete la padure, era obosit si a vrut sa plece. a zis sa ma duc cu el acasaa, m`am dus, am stat in pat la tv ( pat de o pers) amandoi. tot asa, n`a incercat nimicstraight face a fost sa faca dus, venise doar in blugi, mirosea asa bine:X
am chiulit si impreuna, am mers la un suc, l-a platit el, ma chema peste tot.
acum nu`mi mai da mesaje, s`a cam racit, Ce este in mintea lui straight face? ce a avut de gand? ce l-a facut sa se schimbe asa. sunt f disperata

5 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Bhu daca tipu` s-a racit asa dintr-o data inseamna ca s-a plictisit sau a cunoscut pe altcineva. Eu zic sa nu il mai cauti ca o sa te ia de fraierawinking Mai bine ia-l tu de fraier. ca poate asa e tongue

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Ai putea sa il faci sa inteleaga cat de important esti pentru el.

Ai putea sa ii scrii un mesaj asemanator :

'' Buna. stii am stat mult si m-am gandit la un viitor impreuna... am observat ca in preajma ta ma simt in siguranta.si acest lucru ma face fericita.
Nu stiu ce s-a intamplat in ultima perioada.de ce ne-am racit unul fata de celalalt. a fost asa frumos. ar fi pacat sa se termine acest vis frumos asa de brusc sad

Crede`ma ca te iubesc cu adevarat. nu pot sa vad un nou inceput dar cu alte personaje.
Haide sa ne intalnim undeva. sa vedem ce putem salva din aceasta relatie.

''.

Cu siguranta vei avea alte idei geniale pentru un mesaj.smug

Baftaa` :*

| ._6225 a răspuns:

Pai bine, da' de cand nu-ti mai da mesaje? Daca nu-ti mai da de 2-3 zile atunci... nu te agita prea mult. Ce sa zic... parerea mea e ca ar trebui sa il inviti undeva in oras, la un suc, sa fie ca un "examen" pentru el intalnirea voastra. Il iei usor, fara sa fi prea directa, si vezi si tu daca te mai vrea sau nu in preajma lui. Spune-i ca tii la el, ca nu vrei sa fi ranita, ca nu vrei sa-ti faci sperante pentru un viitor care sa-l includa si pe el daca nu e posibil asa ceva. Bafta! sa ne spui cum a fost.

| puricel a răspuns:

Hmm. sa inteleg ca acest tip asteapta ceva din partea ta. a avut atatea ocazii si le-a. evitat sau ratat, nu ma decid. insa arata-i UN DEGET de interes. pentru ca. thinking daca te vei agita prea mult, parerea mea. vei suferi. sau vei fii dezamagita. daca este the most popular guy, poate ii este teama sa nu-si compromita asa zisa reputatie. so, incearca sa-i arati ca nu esti genul de fata care sa il venereze, gen cum sunt fanele jonas brothers laughing. arata-i un strop de interes si un semn de intrebare. daca el continua asa, mergi mai departe. someday. rolurile se schimba, si vei avea o oarecare satisfactie. happy hugz >big grin

| sweetalinutza explică:

Credeti`ma ca am facut multe lucruri sa-i arat ca imi place de el, si cred ca si stie astastraight face nu pot sa spun ca este cel mai frumos baiat si ca il vor toate fetele, doar este cunoscut. offf... ce situatiestraight face