| Simii a întrebat:

NU stiu ce sa mai fac.pana vineri[17.12.2010] Trebuie sa fac un cadou unui baiat[nu e iubitul meu] E o tombola a clasei;;] Deci care ma ajuta ce cadou ar trebui sa-i fac? Precizez ca baiatul are 13 ani.Ma intreb ceva legat de craciun dac da va rog niste exemple nu prea scumpe pan in 50 >leibig grin< Tnx

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Un tricou personalizat(cu ce imagine sau mesaj vrei tu), o carte(depinde de gusturile sal, o poti alege dintr-o anumita colectie), un tablou cu multe poze cu clasa si cu el.

Vezi tu.Succes!:*

1 răspuns:
| anDa a răspuns:

Un ornament cu un om de zapada de la Bamboo, o pernuta cu mosu', o minge de fotbal, o carte cu bancuri, o cutie de bomboane merci, un creion cu papusa pe el, un pix personalizat. Succes!