| Love3 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac la banchetul din clasa a 8-a. Eu sunt satena, am ochii caprui si pielea alba, am 1.65 si sunt foarte slabutza. Recunosc ca nu am bustul foarte mare. As vrea ceva sa imi puna in valoare foarte bine corpul si sa arate bine. Dar sa nu aiba un pret exagerat. Cine se pricepe, va rog eu mult :X:Xlove struck( PS: Eu am deja o rochie turcoaz, scurta si cu spatele gol, fara maneci...credeti ca ar merge? ) Funda pentru. cel mai bun raspuns, sau cine imi da link:X

1 răspuns:
| rebecca_9651 a răspuns:

Si eu seman putin la descriere cu tine... cel mai bine o sa arati in negru pentru ca ai pielea alba sau rosu, oricum incearca o culoare puternica, cat despre bust stay chill sunt multe rochii cu buretiwinking