| AliceHappyGirl a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. Problema mea este ca ma simt fff singura crying Desi ma inteleg bine cu toata lumea, nu am conflicte cu absolut nimeni, nu pot sa vb cu nimeni despre mine, despre sentimentele mele, problemele mele, bucuriile mele.Tre sa fiu tot timpul superficiala, sa fiu altcineva, sa zambesc mereu si sa ma prefac ca imi este bine. Dar, de fapt, nu-mi este deloc bine si ma simt ffff singura. Cea care imi era cea mai buna prietena de 6 ani m-a tradat cum nu credeam ca o va face cineva vreodata, m-am despartit de iubitul meu cu care am fost 1 an si jumatate, familia nu ma intelege. Nu pot sa mai am incredere in nimeni crying crying Nu stiu cum sa trec peste perioada asta.simt ca nu mai am putere sa merg mai departe crying Chiar am nevoie de un sfat sad Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Pai tu esti cea care esti disponibila pentru tori si toata lumea, problema e ca areti atta siguranta incat nimeni nu crede ca ai avea nevoie de ceea ce oferi tu, si frustarea ta e ca nu gasesti una ca tine in preajma ta care sa te sustina! happy sper sa reusesti sa iti revi, crestinismul ajuta mult in situatiile de criza si nu numai

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Expune-ti aici problemele, grijile, bucurile.Noi iti vom da un sfatwinking

| Adela50 a răspuns:

Buna scumpa.Acum nu inteleg ce vrei sa zici, dar daca vrei sa`mi povestesti mai multe, sa fim prietene add the_best_girl1808. Succes:*

| Dizzydizz a răspuns:

Crede ma ca ma confrunt cu problema asta in fiecare zi.
noroc ca am un jurnal si mai scriu in el cateodata.
poti incerk si u
sad
e trist dar adevarat...

| silver19 a răspuns:

Lasa-mi un id sa vorbim daca doresti happy poate te ajut cu ceva, un sfat eu stiu happy

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Decii credeam ca am scris eu asta.asa ma simt si eusadte inteleg perfect.eu imi pun muzica pe drum dar ma gandesc la altceva si incep sa plang.cand vine un om in fata mea ca sa nu imi vada lacrimile imi dau capul in jos. dar stiu cum e cel mai usor. daca ai id. ul unei fete care locuieste altundeva.departe.eu am. ea nu te.ar barfii ca nu are cui. te.ar acc asa cum estihappyte.ar linistiihappyeu sunt norocoasa cu o fata care face astahappydaca vrei id meu sa vb poti sa mi. l ceri intr. un msg privathappy