| Mademoiselle18 a întrebat:

Nu stiu daca e buna categoria dar este una dintre cele mai vizitate happyMi-am facut de aproximativ 3 zile o pagina pe facebook si am si eu o intrebare.Cine ma poate ajuta cu putina publicitate? Sunt la inceput si nu am postat foarte multe lucruri.Imi este destul de greu sa strang like-uri deoarece majoritatea paginilor nu vor sa faca publicitate.Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Buna.Te pot ajuta eu.Am si eu o pagina de facebook, are 175 de like-uri..si a fost foarte greu s-ajung pana la atitea, stiu cum e, si de aceea vreau sa te ajut.Da-mi linkul. :*

| Mademoiselle18 explică (pentru val31989):

Http://www.facebook.com/punct.offpage?ref=hl
Multumesc din suflet :x cand o sa mai cresc o sa fie reciproca :)

| val31989 a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Ok.eu incerc sa-ti fac publicitate :*:*
Nu-i pentru ce sa multumesti, stiu cum e sa fii mica big grin

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Te ajut eu daca vrei. Am o pagina mai mare si iti fac publicitate. Dar eu te sfatuiesc sa nu te chinui cu pagina de facebook pentru ca este ingrozitor de greu acum la inceput si la 1.000 de like-uri va fi greu pentru ca, mai nou, numai vreo 10% din cei care dau like paginii tale vede ce postezi tu. Pierzi timpul degeaba.

| Mademoiselle18 explică (pentru oOSaritaOo):

Ti-as fi recunoscatoare daca mai ajuta, link-ul este mai sus :* Stiu ca este destul de greu, am mai avut o pagina si ajunsesem sa am 1700 si ceva like-uri dar nu am mai avut timp sa ma ocup de ea si am sters-o.Acum am cazut prada plictiselii si m-am gandit sa o iau de la inceput cu alta pagina.happyMultumesc pentru sfaturi:*

| oOSaritaOo a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Ti-am facut. Daca vrei sa primesti mai multe like-uri fa-ti cont pe site-ul asta http://like.onlinetv24h.com/index.php?ref=1258

| Mademoiselle18 explică (pentru oOSaritaOo):

Multumesc happy