| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e ceva ce ma poate ajuta pe aici dar simt ca trebuie sa imi pun gandurile undeva. Ma confrunt de o perioada cu chestia asta. Pur si simplu parca nu mai am nimic, ma simt rece pe interior, nu mai pot simți iubire si incerc sa ma tin cat mai departe de oameni. E posibil sa fie din cauza ca acum 2 luni am fost foarte indragostita de cineva dar nu a fost reciproc? Nu stiu cum sa ies din starea asta

Răspuns Apreciat de Editori
| Teo29 a răspuns:

Cauta sa iti ocupi timpul cu alte activitati placute, gen : voluntariat, sport, plimbat, citit si ai sa vezi ca iti revii. Dar ofera-ti timp si rabdare, ia-o usor. Daca vei avea asteptari prea mari de la inceput sa stii ca vei ramane dezamagita.

Fa pasi mici dar fa-i intelept happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat