| Daniella13 a întrebat:

Nu stiu daca s-a mai pus intrebarea sau nu, insa as avea nevoie de un program sau ceva in gen pentru a pune parola unui folder.Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul http://download.kappa.ro/action__file/id__4515. E un program si pui parola pe folder.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu Windows. Arhivezi folderul, pui parola si scriptezi numele. ( click dreapta - Add to archive - Advanced - Set Password * Pt. scriptarea numelui - Backup - Generate achieve name by mask )