| Ana94 a întrebat:

Nu ştiu de ce dar când încerc să-mi schimb avatarul pe mess, nu merge, ori îmi rămâne vechea poză, ori nu-mi apare nicio poză (momentan nu-mi apare la avatar nicio poză dar dacă dau la setări să-mi schimb poza, îmi apare poza care trebuie să-mi apară şi la fereastra de mess). Vouă vi s-a mai întâmplat aşa ceva? E vreo problemă la net sau e ceva de la yahoo? Se poate rezolva asta? Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
In acest moment toti din lista mea au probleme cu avatarul de la mess, chiar si eu.
Porblema este de la yahoo.
Trebuie sa asteptam si o sa se rezolvewinking
Numai bine!

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu eşti singura. De la yahoo pleacă totul. Acolo e problema.

Baftă!

| MaeRi a răspuns:

Sa sti ca multi au intrebat asta, deci inseamna ca e de la yahoo, sau internet daca aveti acelasi tip de internet.Si mie mi se intampla la fel,si nu e doar de azi, de mai multe zile, e posibil sa fie de la yahoo.

| misterioaѕa a răspuns:

Veste buna:S-a rezolvat chiar acum.
Incearca sa-l schimbi...mergeeewinking
Numai bine!

| Bylok a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad

| Ana94 explică:

Deci în mod clar o fi de la ei.Şi eu am şters vechea poză de "n" ori dar degeaba.Eu azi am încercat să schimb poza dar nimic.Şi un prieten mi-a zis acum că nici el nu poate să-şi schimbe poza deci aşteptăm acum. Poate îşi revine.

| Ana94 explică:

@Pisicutsa: dap, problemă rezolvatăwinking Merge acum big grin

| danyella42051 a răspuns:

Ma chinui cu problema asta de aseara am sters vechea poza de 10 ori si tot imi apare jumatate din lista mea are aceeasi problema cred ca e de la program... am schimbat si programul de mess dar tot degeaba...
daca reusesti sa o schimbi imi spui si mie cum plss

| aLdu a răspuns:

Heii` girllll`big hug
Nu numai tie ti se intampla:]]
sh` mie.
o colega mi-a spus azi ca nu`i merge sa`si schimba avuu`[avataruu`]
sh` i-am sp ca nici mie nu imi merge.
cred ca e o problema la yahoo.
cred ca la toti nu ne mergethinking
acumm` nu stiu sigur.
[sh` ca sa iti apara o poza totusi pune`o pe cea dinainte.]
sorry ca nu ti-am fost de ajutor.
servus:-x

| MichaelJackson96 a răspuns:

Heheee...si mie si la intrega mea lista mi se intampla asa. Probabil de la yahoo e problema. Eu mi-am reinstalat mess'u din nou dar tot asa face. Ce naspa. Sper sa se rezolve repede problema asta.