| Kanpeki a întrebat:

Nu stiu de ce mi-a scazut rankul crying Il aveam 2500 si acum 1995 crying de ceeeeeee?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

YOY! Stai linistit. Cu cat iti scade mai mult cu atat mai bine, de fapt rank-ul nu inseamna decat pozitia ta pe site. Daca ai rank 1, inseamna ca ai fost cel mai activ de pe acest site. Motivul pentru care ti-a scazut rank-ul de la 2500 la 1995 il reprezinta activitatea ta pe forum, sunt sigur ca in timp ce aveai 2500 ai mai raspuns intrebarilor de pe site si ai crescut in level/scazut in rank.
Succes! happy

| L7L a răspuns:

laughing esti mai bun cu cat ai ranku mai mic cu atat esti mai bun