| DeeaDiamond a întrebat:

Tocmai ce am primit Admin pe un Sv Counter Strike, si deja am dat-o in bara. Am resetat din greșeală top 15, Crezand ca îmi voi reseta rankul. Si da, sunt cam praf. Căutăm sa mi resetez rankul. Aveam prea multe decese si nu puteam intra in top din cauza acestora. Si m-am gândit sa caut pe net cum îmi pot reseta rankul. Si. Am făcut o prostioara. Am resetat topul serverului. As vrea sa stiu dacă ii apare ownerului, adminul care a resetat topul. Help!

1 răspuns:
| bumtzbumtz a răspuns:

Mie mi se pare ca nu, dar nu stiu sigur care-i treaba cu fereastra de amdinistrare a serverului sau nu stiu sigur cum se cheama. Poate ai noroc si scapi de vreo pedeapsa.