| vasy0693 a întrebat:

Nu stiu din ce cauza, dar la un anumit interval de timp, cred ca in curs de cateva ore, mi se deschide o fila noua pe google chrome si este din aia cu travian, indice de masa corporala, impusca romanii... porcarii de genul asta. Puteti sa ma ajutati sa numai imi faca acest lucru, pentru ca deja a devenit enervant

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai intrat pe un site virusat. Ori dai cu Bitdefender Online ori stergi Windowsul si instalezi altul.