| WeAreSmart a întrebat:

Nu stiu in ce sa ma imbrac ca sa seman a pitic. Voi juca miine teatru, voi fi piticul din Alba-ca-Zapada.

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Hmm, in Alba - ca -Zapada sunt multi pitici, dar mai e putin timp pana maine, si nu stiu de unde poti gasi, niste colanti in dungi, iti poti lua niste botosei de caasa, si un tricou mai largut pe care sa il prinzi la brau, cu o curelutsa neagra, verde sau maro. Iti poti pune si o palarie, sa te "machezi" in obrajii cu niste rosu, pentru a arata exact ca unu din piticii lui Alba-ca-Zapada.

Sper ca te-am ajutat.

| WeAreSmart explică (pentru Smiiilee):

Nu stiu ce fel de tricou

| Smiiilee a răspuns (pentru WeAreSmart):

Pai un tricou rosu, sau verde, sau poate tot unu in dungi, unu mov happy

| WeAreSmart explică (pentru Smiiilee):

Nu am niciun tricou lung

| Smiiilee a răspuns (pentru WeAreSmart):

Atunci poti lua o camasa, sau orice, tricou, poti cauta poze cu pitici sa vezi, cam cum se imbraca

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Pai.
-Colanti sau pantaloni dar mai mulati big grin
-Camasa/tricou/bluza mai lunga
-o curea subtire [talie]
Iti poti lua si pantofi.
Si o caciula d-aia "intr-o parte" daca ai.
Bafta!