| ginutza12 a întrebat:

Nu stiu pe cine sa plac. imi place de cel mai bun prieten al meu cu care ma distrez foarte bine si lui ii place de mine dar avem o problema suntem foarte departe unul de celalalt. si imi mai place si d un baiat de la scoala de la mine care nici macar nu stie cum ma cheama si suntem colegi de 8 ani dar el e din altya clasa nikiodata nu am vb cu el decat pe mess si cand a aflat ca sunt eu mi-a dat ignor dar am aflat de la cineva ca anul trecut l a vrut sa sttea cu mine ce ziceti sa fac pe cine sa aleg? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din moment ce prietenului tau cel mai bun, ii place de tine si tie de el, de ce nu il alegi pe el? Din moment ce celalalt nici macar nu-ti stie numele.
Acum, e alegerea ta pentru care dintre ei simti un sentiment mai puternic. Atentie! Nu incurca sentimentele de prietenie cu cele de iubire caci e o difrenta mare!

2 răspunsuri:
| rocsu a răspuns:

Pai nu coneteaza parerea noastrahee hee
ar trebui sa te gandesti u pe cine merita sa alegi.

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Eu zic sa alegi pe baiatul cu care te joci presupun ca aveti multe in comun... daca si tu il placi si el te place alege-l pe el... celalalt baiat daca nici nu vrea sa auda de tine de ce sa il alegi pe el? il pierzi pe pr taw

Sper ca te-am ajutat!