| maria_3362 a întrebat:

Nu stiu sa sarut va rog ajutati-ma urgent dau fundita pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Chestiile astea vin de la sine,nu trebuie sa intrebi,isi pierde din farmec, si plus ca un asemenea moment daca-l aranjezi, sigur nu va decurge cum o sa vrei tu.

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Asta vine treptat.Stai linistita.Cand va momentul vei sti ce sa faci cu siguranta.

| UninspiredName a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat, si singura cale de a invata este practica.asa ca cel mai bine e sa te lasi dusa de val si condusa de prieten. O sa vezi ca totul o sa fie simplu. Doar sa ai incredere in tinebig grin. Good luck!

| Anna_9116 a răspuns:

Pffstraight face nu stiam ca exista tutoriale pentru sarutlaughing @happygirl rolling on the floor tare... pacat ca nu am rabdare sa ma uit la el si nici sens nu are sa ma uit la elrolling on the floor
asa deci: e ca si cum te-ai pupa cu el... doar ca el o sa deschida gura si tu la fel, va inclinati capetele [unu intr-o parte unu in alta:d] si el o sa isi bage limba la tine in gura incetlaughing [sa stii ca tu trebuie sa te duci cu limba langa a lui sa te joci cu earolling on the floor imediat nu sa stai ca mine 2 secunde sa te gandestithinking ba da eu ce trebuie sa faclaughing sa nu te lasi cuprinsa de emotiile primului sarut:X si sa uiti de tinelove struck si sa nu-ti "dai" primul sarut la un joc sad pentru ca o sa regretihappy

| aleksuta a răspuns:

Sarutul nu e o chestie care trebuie so inveti dupa spusele cuiva.Sarutul e pur si simplu o oarecare "arta"pe care fiecare o realizeaza in mod diferit.Fiecare persoana are modul ei de a iubi respectiv de a saruta.Cand vei avea un prieten totul va incepe de la sine si probabil ca vei invata in timp.Fiecare viitor prieten al tau va saruta oarecum diferit.Nimeni nu s-a nascut invatat. Tine minte proverbu:"Cu rabdarea treci marea"si cand va fi momentul potrivit le vei invata pe toate

| Deyux_5665 a răspuns:

Hey!:d Incredere in tine si totul vine de la sine! Bfta:*

| alex9109 a răspuns:

Sarutul e instinctual, nu se poate invata, lasa-te purtata de val.
Sau as putea sa iti spun, daca nu esti multumita de raspunsul meu, sa mozolesti oglinda, mana sau alte lucruri jenante.

| Dya_2387 a răspuns:

Poi inclini un pic capul te apropii usor de partener, deschizi gura usor si apoi vine spre tine va lipiti guile si incerci sa introduci limba in gura lui si o misti usor dupa a lui sau o pui subt deasupra limbii lui... oricum te vei lasa dusa de val si va iesi ok:*... funda?:*

| Macsiim a răspuns:

Pai nu-i complicat daca nu stii lasate sarutata si purtata de vall crede-ma asa am facut a fost tare! si apoi o sa stii fundita plizz ca tiam spuswinkingwinkingwinkingwinking

| beAuTY_6320 a răspuns:

Stai lin nu-i o pb asta nimenii nu s-a nascut invatat...atunci cand vei fi sarutata lasa'te purtata de val si totul vine de la sine fundita* sper ca ti-am fost de ajt:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa sarutzi nu e chiar ceva de explicat dar cred ca site-ul asta ar trebui sa ajute : http://www.cumsaorice.ro/articol/Relatii/105/Cum-sa-sarut.html. Mai pe scurt va uniti buzele, apoi bagi trebuie cu limbutsa si savurezi buzele partenerului. Atunci cand sarutzi pe cineva trebuie sa fii relax. Ai grija sa nu-ti miroasa gura ( spalate bine pe dinti si mesteca gume si bomboane golia ), ingrijesteti buzele ( da-le cu balsam de buze cat de des e nevoie si hidrateazale. Cand e momentul date cu ceva gen strugurel cu aroma de./ sau balsam nu stiu cum cu aroma de chocolata sau fructe sau mai stiu eu ce. Atunci cand simti sa o faci trebuie sa va uitati amandoi in ochii celuilalt, sa fiti conectati. Ai grija sa inclini un pic capul ca sa nu va loviti nas in nas :P mi s-a intamplat prima data =))). Cand deja e inceput sarutzelul :P inchizi ochii ca sa fie mai romantic. Poti sai bagi mana in par partenerului si alte faze prin care sal innebunesti. Cel frantuzesc e mai romantic si trebuie sa va uniti un moment limbutsele. Succes si daca e de ceva spune-i iubithului ca e primul tau sarut ( in caz ca ai o varsta mai mica ) si va intelege daca el chiar te ubeshte si te va invata :) bft bft!

| Azazel_2358 a răspuns:

Sa te ajutam noi...pai da o poza mai intailaughinglaughing