| DittaDudu a întrebat:

Hi TPU! Am nevoie de ajutor urgent! Vreai sa sarut un baiat si nu prea stiu cum! Ajutor! Plz.

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Daca ochii sunt poarta catre suflet, s-ar putea spune ca buzele reprezinta calea catre minte.Cu ajutorul buzelor exprimam dragostea prin cuvinte si intentiile noastre printr-un sarut. Un sarut ne poate ajuta sa spunem lucruri care ar fi dificil de exprimat in cuvinte. Apoi sarutul este, de obicei, primul pas important prin care doua persoane incep o relatie. Unii descriu sarutul ca fiind ceva ce nu-l poti oferi fara sa-l primesti.Altii spun ca nu te poti astepta sa cunosti bine pe cineva inainte de a il/o saruta.Trebuie sa-l/s-o saruti intai si abia dupa aceea il vei putea cunoaste mai bine...

Ti-am dat un sfat dar ca sa intelegi mai bine, ar trebui ca sa-ti iei inima in dinti sa te apropii de el si sa inchizii ochi incet sa-ti apropii buzele de ale lui si atunci cand se vor uni sa te bucurii de moment, si mi-e mi-a fost greu prima oara dar apoi dupa ce mi-am invins frica a afost minunat si de-a dreptul specialbig grin

Bafta!kiss

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Pai cand te intalnesti cu el, te imbratisezi si dupa aia ridici capul sus si te uiti la el, asa ca o sa va sarutati

| Andruza a răspuns:

Păi unești buzele cu buzele lui

| Cattalina a răspuns:

Totul vine de la sine happy ti-o zis din propria experienta laughing:* succes :X

| onutza98 a răspuns:

Pentru primul sarut incearca normal nu franch iti zic o jmecherie ca sa fie mai frumos si chiar sa te bucuri ia-l de gat si inchide ochi inainte sa il saruti is incearac ca acest moment sa fie departe de ochii lumi sa fiti singuri undeva inceraca sa se produca totul let va fi mai romantic

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://teladin.blogspot.ro/2017/02/cum-saruti-partea-1.html
Este foarte bun tutorialul

Sper sa te ajute

| fitzefitze a răspuns:

Stai klma! Totul o sa fie d la sinetonguelaughing)nu te ambalatongue bafta:->

| DittaDudu explică:

Ms pentru ajutor:*