| Crym a întrebat:

Nu sunt din Bucuresti, cine este poate ma poate lamureste cu ceva. La anul ma duc la facultatea de medicina Carol Davila. Am vazut pe harta(pentru ca inca nu am ajuns in Bucuresti sa vad locatia exacta) ca este pe langa Cotroceni, ma intereseaza un apartament de inchiriat, " confort 1 " din zona. As prefera o suma pana in 210-230 euro. Am vazut unele pe internet, dar nu mi-au prea luat ochiul. Care stie va rog sa imi lasati linkuri sau sfaturi. Multumesc big grin ( scuzati-mi categoria, nu am stiut ce sa aleg laughing )

1 răspuns:
| ZNUstudio a răspuns:

Apartament in Cotroceni la banii astia mi-e greu sa cred ca o sa gasesti; mai de graba garsoniera.
Arunca un ochi aici http://www.imobiliare.ro/....../cotroceni
Preturile nu-s chiar mici. Cauta si in zona Militari/Lujerului. Se ajunge usor la Cotroceni.