| AbsolutVodka a întrebat:

Nu sunt fumatoare. Fumez numai la ocazii, vara asta am fumat foarte des, maximum 4 tigari pe luna. Ultima data am fumat acum 1 saptamana, 1 tigara iar peste 1 saptamana trebuie sa faca radiografie pulmonara.Se vede fumul de tigara in radiografie?happy

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Hmm.la 2 saptamani timp trecut de la ultima tigara nu cred happy

| Green007 a răspuns:

Ce multlaughinglaughing 4 tigari pe luna eu am fumat si 8 tigari in mai putin de 2 ore (cu baietii eu ale mele ei ale lor) si nici eu nu sunt fumator dar e prea tare kent mentolat sau Malboro mentolat ( nu am scris corect Malboro nu conteaza)laughing poate s-ar putea sa iasa dar... spune si tu acolo ca daca ai prietenii fumatori ai mai stat pe la ei si ai inhalat fumulwinking noroc

| AbsolutVodka explică:

Rar*,scuze big grin!