| Millis a întrebat:

Nu v-ati dori sa putem ridica niste biblioteci in care sa fie doar carti noi precum : jurnalele vampirilor, twilight, jurnalul unui pusti, insemnarile unei pustoaice, marele nate, vampirii sudului, etc. nu ca ar fi minunat?

5 răspunsuri:
| ValyOppa a răspuns:

Pentru mine ar fi un vis devenit realitate mai ales pentru ca ador cartile cu vampiri,S.F. in general(Omul Invizibil, Nu plange sub clar de luna, Noptile bestiei, Vieti paralele, etc,). Cred ca pentru o astfel de biblioteca as mai renunta la Internet.oh go on
:X

| andreigroza19 a răspuns:

Ce idee inspirata.Asta ar fi cea mai vizitata biblioteca zilnic.Mai ales ca sunt si carti de Sci-Fi cu creaturi mitologice si sange...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar am gasit cateva biblioteci la mine in oras care au astfel de carti.

| Amy1 a răspuns:

Aii! Raiul pe pamant! as renunta cu maree placere la multe din celelate activitati ale mele, doar pentru a citi toate cartiile astea! ce idee geniala! Bravo! bine gandit! Ar trebui sa vorbim cu presedintele... sa infiinteze cateva? laughing laughing
P.S: Si mie imi plac cartiile enumerate mai sus! :X prefartele mele au fost " Vampirii Sudului" :X