| LarissaMouse a întrebat:

Nu v-ati saturat de toate intrebarile puse da anonim? eu sincer da.nici nu lasa pe altii sa puna. din cauza celor ca el nu mai merge bine TPU si se intrerupe mereu.cine il uraste sa scrie aici.

p. s:fara injuraturi, pentru ca cei care au facut siteul TPU o sa va stearga conturile

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doamne cât de distrusă și pierdută în spațiu poți fi.

Site-ul a avut o nouă defecțiune tehnică și jumătate din utilizatori (cei cu rank număr impar) au avut întrebările și răspunsurile postate ca anonim. Acest lucru s-a rezolvat, din fericire.

Și ar trebui să știi că întrebările și răspunsurile anonime nu mai sunt permise pe TPU de câteva luni bune. A fost doar o defecțiune tehnică. Din cauza celor ca tine se strică site-ul, care cum observă că (,) ceva e în neregulă, vin cu tot felul de campanii (cine îl urăște să scrie aici și alte scârboșenii) fără să gândească măcar. MORI!

Baftă

| Tamyna a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi thinking