| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se face o categorie "Copii mici si prosti"? Ca sa se puna acolo toate intrebarile despre Miley Cyrus(sau cum s`o scrie), H20 si alte chestii trestii. Ca eu una m`am cam saturat de intrebarile despre tipa asta, atat la categoria adolescenti cat si la dragoste si sex:O.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Nu nu..." copii facuti pentru alocatia statului"

e mai subtil asarolling on the floor

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer iti spun ca si eu m-am saturat rau de tot.Mai ales de Miley straight faceNumai cand aud de ea ma doare capu.straight face
Off...numai intrebari stupidewinkingEu cred ca mai bine ignoram astfel de intrebariwinking

| ViVi a răspuns:

Tarelaughing

| alexdop21 a răspuns:

@Legiuitoarea exista o sectiune numita cauta, unde poti cauta intrebari despre care ai vrea sa mai stii si tu ceva, numai ca nu in asta consta problema, ci in faptul ca acesti copii se simt nebagati in seama si tanjesc dupa nitica apreciere! Deci da ar trebui facuta o noua sectiune

| alexdop21 a răspuns:

@Legiuitoarea pai da dar sa intrebi de 110 ori acelasi lucru despre o prostie cum e miley aia, e chiar o aberatie!

| ing. a răspuns:

Alyss, ai mare dreptate.Numai intrebari cu Miley Cyrus si cu alte 'vedete'(cica) disney.Doamneee.yawn. Mama, daca apar intrebari despre Miley la categoria dragoste si sex e clar ca siteul asta se duce.
La cate intreb despre Miley sunt, ar trebui sa se faca categoria de intrebari Mileylaughing:-

| Annitu a răspuns:

Mda...ai dreptatestraight face Sunt prea stresanti unii cu prostiile astea!waiting

| danutza a răspuns:

Mai nou am observat ca se pun intrebari gen telenovele laughing

| marry a răspuns:

Nu esti singura care s-a saturat... dar pana se va face o astfel de categorie trebuie sa-i mai suportam...cu siguranta vor mai aparea astfel de intrebari straight face

| YepIsSuspended a răspuns:

Tu crezi ca Raluca ar face aceasta categorie? Uite, și eu am 10 ani, ai vreo problema cu asta?

| alle_1861 a răspuns:

De ce a fost acceptata aceasta intrebare? Nici eu nu sunt de acord cu acele intrebari, dar incerc sa le ocolesc. Nu cred ca este cazul sa fi atat de ironica si sa jignesti. Tu cati ani ai?

PACE! happy

| Jonsdottir a răspuns:

Pai ii jignesi si stii ca nu e bine...lasa-i sa puna ce intrebari vor, daca nu iti plac intrebarile, nu raspunde la ele.pana la urma, fiecare om e liber sa faca ce vreawinking

By Dy
Xo~Xo

| StarDust a răspuns:

Este noul fenomen. pacat ca nu este nimic de capul ei laughing eu una cand aud de ea ma irit... m-am saturat sa vad peste tot hanna montana.

si h2o. eu astept seria urmatoare laughing)))))

| ladybird a răspuns:

Chiar, de ce? Asa nu ar mai fi sarit nimeni cu gura pe mine cand am dat id-ul ala.laughinglaughinglaughing

| Raul a răspuns:

Cum spunea sweetcandy copii facuti pentru alocatia de la statlaughing

| dragosh a răspuns:

De ce vrei sa fii prima care face parte din acea categorielaughing. Glumesc bineinteles.Si eu m-am saturat pana peste cap de bs'urile astealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Aly_8868 a răspuns:

Sa stii ca miley este adorata de multi adolescenti cum esti si tu asa ca nu mai v urat despre ea pentru ca este ff tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Copii sunt proști că nu au suficiente informații și nu sunt nici suficient de dezvoltați ca să înțeleagă unele aspecte ale vieții.
Noi, adulții, suntem de 2 ori mai proști decât ei dacă nu-i învățăm, nu suntem deschiși la întrebările lor prin răspunsuri pe înțelesul lor.
Relația copil adult trebuie să fie bazată pe o comunicare deschisă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dragă @alexdop21, educația unui copil nu constă în internet (viață virtuală) ci în cea reală cu bune și rele.
Este normal să aibă nevoie să fie și ei băgați în seamă.
Dacă te duci undeva, unde este lume, și nu te bagă nimeni în seamă, sigur vei dori tu să comunici cu una, două persoane.
Suntem parte integrantă din societate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ioana :Eu consider ca Alyss e nume de fata totusi!laughinglaughing Deci nu cred ca e nevoie sa spui obligat(a).
@SweetCandy: esti prea tare fata!laughinglaughing)