| AngelTears a întrebat:

Nu va suparati.Prezint un concurs de yoyo-diabolo si nu stiu care premiu e mai bun pentru ambele categorii. Pt yoyo ne gandeam sa dam asa Premiul intai : professional yoyo, Premiul doi : yoyo duncan, Premiul trei : 3 fâșii de ața de schimb... si la diabolo : Premiul 1 : diabolo Beach, Premiul 2 : bete de aluminiu play si premiul 3 : 2, 50 metrii de ata. Nu m-asi supara daca v-ati da cu parerea. Ptr cel mai folositor raspuns fundita.

Răspuns Câştigător
| ancutza_7878 a răspuns:

Da mie imi par inregula sunt foarte frumoase premiile dale pe astea ca o sa se bucure de ele sunt superhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pentru premi-ul 3 la diabolo pne si tu macar 5 metri de ata iat pentru premiul 1 pune betele din aluminiu si premiul 2 beach

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La diabolo diabolo beach sau bete de aluminiu

| Sonny_Sonia_1974 a răspuns:

As vrea si eu sa particip cu diabolo, deja am un trofeu si o medalie, a trecut deja?