| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se par stupide intrebarile de pe TPU de la fete de 10, 11 ani gen:Iubitul meu m-a parasit, Prietena mea il place pe baiatul pe care il plac si eu sau plac foarte mult un baiat si nu stiu cum sa-i spun? Comentati cat mai mult. Funda la cel mai bun raspuns.Am si eu 11 ani, dar nu ma gandesc la varsta asta la baieti si alte prostii.

Răspuns Câştigător
| BellaRagazza007 a răspuns:

Da draga, ai perfecta dreptate! Eu acum am 16 ani, dar la 10-11-12 chiar si 13, daca ma crezi ca jucam cu papusiile laughing

Fetitele astea, dupa parerea mea, se grabesc sa creasca, dar neglijesc un aspect fff important: timp de iubiti, dragoste, chiar si sex, este timp, pana la adanci patranete, dar sa fii copil, in viitor, nu o sa mai poti fii.
pupiiciii :X

8 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Adica o relatie cu o persoana e o prostie? Stupida mi se pare intrebarea pusa de tine. Daca maica-ta cu taica-to nu aveau o relatie de genul tu nici nu te nasteai.Deci si existenta ta ti se pare stupida? Presupun ca da... Sau te referi ca baietii sunt " alte prostii ". Atunci cred ca ai tu o problema, daca iti plac fetele.Si mi se par mult mai stupide intrebarile de genul " Stiti niste statusuri de -blah blah-? " sau " Cine imi ghiceste numele primeste funda ". Tu ai zis ca vrei sa comentam cat mai mult, scuze daca e prea putin pentru tine dar poate cineva are o problema reala si are nevoie de un sfat.Multumim ca ne-ai ocupat timpul degeaba.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Uite fiecare cu gindurile si ideile lui. Si nu, nu mi se pare stupid deoarece persoana ceea asta simte si are nevoie de ajutor. Ea crede ca noi o putem ajuta si poate e chiar asa. Deci e bine sa nu neglijam sentimentile altora. E ft bine sa-ti expui parerea aici si ajutorul vine de la sine. Bn ca acum nu te gindesti la baietii deoarece la anii astia ei inca sunt niste prosti care ranesc doar. deci succes mai departe!

| DeeaCrissTina a răspuns:

Ba da mi se par stupide, si chiar nu trebuie sa te gandesti la varsta ta la baieti, poate cand o sa cresti dawinking

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Genul asta de intrebari ai pus si tu

| RosyRozy a răspuns:

Acum fiecare cu preferintele si la ce ii sta capul laughing Eu una zic ca de la 11 ani e prea devreme sa te gandesti la baieti. Eu am 14 si nu-mi sta nici acum gandul la asa ceva. De ce fetele de 11 ani nu-si vad de copilarie. Mai bine sa se distreze sa se joace cu prietenii nu sa se gandeasca la asemenea prostii rolling eyes. Copilaria e cea mai frumoasa perioada dinviata unui om si nu se mai intoarce, trebuie sa te distrezi cat mai poti.Ehhh acum depinde si de copil. Daca are cornite si parintii ii permit asa ceva atunci asta e.

| Inkheart a răspuns:

Pe astea nu prea le intereseaza ce li se intampla. Trebuie sa isi planga de mila si sa afle toti ca pe ele le-au parasit iubitii si sa le consoleze. Porcarii. Bravo tie!

| Gabitzaa a răspuns:

Mda...n-au alta treaba sh ele sh se baga singure in seama.

| DeeaDedeea a răspuns:

Ba da ai dreptate nu le trebuie asa ceva la ani astia