| Aly_9916 a întrebat:

Nu vi se pare ca fetele din ziua de azi folosesc "fiite de dorobanti "?

6 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Si noi baietii cum suntem? ne gandim la fete dar noi cum suntem? oare? te-ai gandit la asta?

| dadonexus a răspuns:

Nu toate sunt o multime de fete de gasca

| R_8074 a răspuns:

Nu vi se pare tuturor baietilor ca aveti ceva in cap cu fitele? Nu o sa gasiti niciodata fata perfecta! Si fiecare are toanele lui si mofturile lui, nici voi nu sunteti perfecti, aveti o gramada de mofturi

| Aly_9916 explică:

Nu zic ca baietii nu sunt dar fetele sunt si maistraight face si da cam toate daca sunt exceptii inseamna ca au stiut sa se fereasca de capcane

| Me_6996 a răspuns:

Cum adica fiite de Dorobanti?laughing) Depinde de personalitatea feteitongue Mi-e nu mi se pare thinking big grin sau inca nu le-am vazut laughing, dar nici nu o sa le cauttongue

| dreams2354_4573 a răspuns:

Buna!
Eu sunt fata.si ca sa fiu sincera ai dreptate toate sunt niste fitoase detest lucrul asta ce prietenu o sa-mi fac daca sunt fitoasa?