| Constantinescu_Robert_1998 a întrebat:

Nume de cluburi, baruri unde sa gasesc fete singure? (de preferabil sa fie in centrul vechi din Bucuresti)

FUNDA :3

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

CRede-ma ca prin baruri si cluburi nu vei gasi afectiunea, aia o gasesti la o fata serioasa, care isi cauta partner, cele din baruri, cauta doar distractie si eventual sa te jumuleasca de bani.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In toate cluburile si barurile gasesti fete, cele care nu au companie, probabil ca isi cauta de lucru...

| Constantinescu_Robert_1998 explică (pentru Violleta2022):

Eu vreau una care sa am afectiune, nu lucrul acela...

| Constantinescu_Robert_1998 explică (pentru Violleta2022):

Intr-adevar ai dreptate, dar poate se gaseste la intamplare si o fata serioasa care poate pur si simplu vrea sa se distreze! Probabil as avea mai multe sanse sa gasesc la participarea unor diverse evenimente, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Constantinescu_Robert_1998):

In cazul asta, cauta printre prietenii tai, mergi cu ei la petreceri si asa vei gasi.

| Constantinescu_Robert_1998 explică (pentru Violleta2022):

Am incercat si asta, momentan sunt frant ca imi omor noptile laughing Trebuie sa incerc si alta modalitate si la asta ma gandesc! Oricum is dau funda happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Constantinescu_Robert_1998):

CRede-ma ca prin baruri si cluburi nu vei gasi afectiunea, aia o gasesti la o fata serioasa, care isi cauta partner, cele din baruri, cauta doar distractie si eventual sa te jumuleasca de bani.

| JackR a răspuns:

Primul in care intri. Calci pe ele, ca pe dude!