| the1975 a întrebat:

Ce slujbe de vara pentru o fata de 16 ani sunt in Bucuresti? (sa fie ceva mai serios putin, si nu in baruri sau cluburi happy )

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Ok, nu cluburi sau baruri : chaturbate.com- succes

| the1975 explică (pentru ion1731):

Foarte dragut, ce sa zic

| ion1731 a răspuns (pentru the1975):

Ma bucur ca ti-a placut.

Răspuns utilizator avertizat
| Deni237 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti, dar cele mai indicate slujbe de vara pentru o fata de 16 ani ar fi promotiile. Adica intr-un mall, supermarket sau alte cele, unde sa poate promova ceva, o crema de corp, un anumit produs alimentar. Sau ar mai fi varianta cu terasele (sau un restaurant), sunt mai decente in orice caz decat cluburile si barurile.

| Alexa1995 a răspuns:

Dacă ești interesată să faci niște videoclipuri pentru youtube, s-ar putea să te ajut. Mai multe detalii prin mesaje pe privat.