| Neymar2 a întrebat:

Nustiu ce sa aleg dintre filologie bilingv sau stinte sociale!

Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nici unu ambele sunt de ***, du-te la stiinte ale naturii sau mateinfo

| ellisa a răspuns:

E optiunea ta. La urma urmei mergi la ce iti place si la ce te pricepi.

Eu as opta pentru filologie bilingv/intensiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine: iti place istoria mai mult, atunci du-te la stiinte sociale. daca preferi limbile straine+romana sugerez filologie bilingv. gandeste-te la ce-ti place si apoi alege. mult succes =3