| Neymar2 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre filologie bilingv si stinte sociale?

Argumentati!

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Ambele profiluri sunt de uman, nu este mare diferenta intre ele, dar, daca alegi dintre un profil bilingv si unul simplu, eu te sfatuiesc sa alegi simplu, am patit.o pe pielea mea. Daca sti engleza calumea si daca vrei sa inveti, nu doar sa fi prezent la ora, ok, du.te la bilingv. Daca vrei o viata de liceu mai usoara, du-te la dimplu. Bafta! ^_^

| FlorinDiablo a răspuns:

Stinte sociale e mai usor sunt eu acl