| Neymar2 a întrebat:

Nustiu ce sa aleg dintre stinte sociale, filologie.

Ce m-as putea face dupa terminarea liceului?

Dau funda

2 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Ambele sunt profile destul de usoare, insa trebuie sa tii cont ca un liceu facut pe un profil de tip X nu te poate impiedica sa iti construiesti un viitor bazat pe profilul de tip Y.

| IuliaSL a răspuns:

Hey.Eu daca ar trebui sa aleg dintre stiinte sociale si filologie as opta pentru stiinte sociale.DE CE? Pentru ca dupa acest profil pot la Politie sau drep; in schimb dupa filologie pot da pentru o facultate de translatori sau psihologie. Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa