| CoMyYySiAtat a întrebat:

@NuSuntBastet, @mhn24, @Muflă, @KazimirSiSotia, @LoomeNuPleacă, @sconcsIsBackInBişniţ, @CãtzeluşuuuSeCăsătoreşteCuCaricatură au fost suspendati! Ce aveti oameni buni, se castiga bani sau funditse daca un utilizator este suspendat? Nu pe bune, de parca rezistati voi fara sa aruncati o injuratura! Maine oi gasio si pe NOname la utilizatori suspendati!

Am mai zis asta si mai zic iar :

http://i.imgur.com/jTjQk.png

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai documentează-te, te rog. Nu te-ai documentat de unde trebuie. Eu sunt de un an şi câteva luni pe site şi m-am abţinut să înjur, de fapt nici nu a fost prea greu. Şi mă enervaţi cu Raluca voastră. Ce naiba ar face Raluca? Ar fi exact la fel, avalanşa de oameni care nu au ce căuta pe site-ul acesta tot ar continua, doar că Stela a apărut într-un moment nepotrivit şi acum toţi o acuzaţi. Din ce am văzut eu din întrebarea ta (şi pentru care într-adevăr te rog să te documentezi) este rolul "funditselor" pe site. Eu aş fi total de acord cu scoaterea acestora cu totul de pe site, astfel vor rămâne doar cei care într-adevăr vor să ajute şi nu cei care au chef de caterincă sau alte lucruri. Şi te rog să observi diferenţa dintre o parte din cei pe care i-ai spus mai sus şi noname: Activitatea a cel puţin o jumătate din cei pe care i-ai menţionat tu se rezumă aproape strict la Trivia/Amuzante. Pe româneşte, ei se distrează aici, văd site-ul ca un forum, şi nu chiar ceea ce ar trebui într-adevăr să fie, în timp ce Noname este într-adevăr în spiritul TPU. Toată lumea de aici se plânge că vrea înapoi TPU-ul de acum 2 ani. Vă daţi seama că în 2008-2009 nici nu aţi fi existat pe aici? Nici nu aveaţi ce să căutaţi...atunci erau pur şi simplu oameni care mai veneau aici doar ca să se mai relaxeze de la problemele (serioase) puse de oameni în celelalte categorii, acum pe aici există persoane care frecventează exclusiv pe aici, aruncând câte o privire prin alte părţi doar unei întrebări stupide. Şi te rog, nu mă contrazice căci am ceva timp pe aici şi pentru cine îmi va da stupid, să îl aud cu argumente.