| dadaaaaa a întrebat:

O colega isi bate joc de noi si in clasa nu recunoaste, zice ca a intrat cineva pe id`ul ei iar cand ajungem acasa ne da webu e chiar ea si ne injura.Nu vrem sa o batem pentru ca nu vrem din cauza unei proaste sa ne scada media, dar chiar nu mai stiu ce sa fac cu nebuna! Cea mai mare problema o are cu mine si cu o colega pentru ca la nebuna ii place de 2 baieti din clasa iar baieti aceeai nici nu se uita la ea, pe langa asta o fac in toate felurile iar baietilor le place de mine si de colega aceea a mea! Nu mai stiu ce sa ii zic sa inceteze cu injuraturile de toate rudele si toti morti, m`am saturat sa o mai ascult! Nu vreau sa o lovesc, dar cum as putea sa o potolesc? Va rog help meee!

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

De ce nu ii dai Ignore? Sincer acum, daca face chestii de genu`... e clar ca are ceva la cap. Asta e adevarul! Nu are ce face, saraca laughing. Adica poate va zice o data, de doua ori ca nu e ea pe ID-ul respectiv, dar totusi mai da si web-ul si apare si ea.
Ori iti faci alt ID, ori ii dai Ignore. Iar la scoala daca te intreaba ceva ca ce s-a intamplat. ii spui pur si simplu ca te-ai saturat sa te tot injure " respectiva " de pe ID-ul ei.
Si stii cum se zice, indiferenta doare cel mai tare!
Iar faza cu baietii? Daca ei nu o plac si va plac pe voi, nu aveti de ce sa va faceti griji in privinta lor happy

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ai putea s-o potolesti daca nu o bagi in seama.
eu nu inteleg cum o clasa intreaga nu puteti sa ii faceti fata unei colege? pai incercati sa nu ii mai tot da-ti atentie. si daca va da webu pe mess. oare voi dc ii dati accept? si daca va injura. oare voi dc nu ii da-ti igg? daca tot ii da-ti atentie ea mai tare o sa continue sa va enerveze. da lasati-o in pace. si ce daca are ceva cu tine? tu in loc sa fii happy ca e invidioasa pe tine tu iti faci griji. poate sunt putin rautacioasa, dar mie imi plaace love struck cand fetele sunt invidioase pe mine, pentru ca asta inseamna ca au de ce sa fie smugwinking. si in loc sa te bucuri ca baietii aceea nu ii dau atentie, tu iti faci grijiwinking linisteste-te, nu o mai baga in seama, da-i pace, pe mess poti sa ii dai ignor si continua sa te intelegi cu acei baieti bine in continuare si cu restul colegilor tai! bafta!winking kiss

| daii a răspuns:

Doar atata zic.Sa dai intr-o fata, e foarte urat.Indiferent de ce face ea. Spune-i in fata sa inceteze si sa nu mai fie mare zeita in spatele calculatorului ca o sa sfarseasca rau.

by daiiwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Create new ID.

| demonangel37 a răspuns:

O ignori, ii arati indiferenta, ii arati ca nu-ti pasa de ceea ce zice ea si dupa un timp dupa ce vede ca nu are cu cine vorbi o sa se potoleasca dar asta inseamna sa nu o provocati si voi voi maibine o lasa-ti in pace si facre-ti ceea ce v-am spus mai sus

| BlackMan a răspuns:

Pai fa-ti un id si injuro! zau iate de ea la $coala
j intreab-o :auzi cu ce tupeu ma injuri tu pe mine si atunci dai una daca iti comenteaza o za ze bage si altii o za fii in centru atentiei, dar e nazol daca e tzigank. dar zi azha: dc ma injuri tu pe mine ce nu iti ajunge bataia de acaza si vrei si la $coala comenteazai ca te ia de proazta...
zau dai igg
zcz ca $criu cu z si $ dar nu imi merge taztaturatongue

| StaRmAgiC a răspuns:

Pur si simplu o ignorii.
Ignor pe mess, ignor la scoala.Sa vezi atunci ce o sa se oftice.Si vorba lui princesss fa-i felul. Fa-ti un alt id si iata-te putin de ea, sa o bagi putin in sperietii dar sa nu stie ca esti tu.
In rest tu iti vezi de treaba ta cu colega ta.Las-o sa se oftice si fa-i felul pe messhee hee
Dar daca ea e asa cum este nu trebuie sa te cobori la nivelul ei:-J

| Doa'Do a răspuns:

Multumesc pentru fundita love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, ei bine mai există şi nebuni din aceştia, la messenger dă-i ignore, şi afară ignoro, zău aşa, nu este greu, va face spume când va vedea că o ignoraţi şi nu răspundeţi aberaţiilor lor happy
Mult succes happy